Цим сервісом можуть скористатися особи, які за станом здоров’я не здатні самостійно відвідати ЦНАП, у тому числі перебувають на стаціонарному лікуванні у медичних закладах м. Дружківка, вихованці Дружківського дитячого будинку-інтернату, які обмежені у пересуванні та особи похилого віку від 80 років і старше. Сервіс здійснюється на безоплатній основі та за місцем реєстрації/проживання суб’єкта звернення.
   Для отримання адміністративної послуги із застосуванням сервісу «Мобільний адміністратор» треба звернутися до Центру надання адміністративних послуг м. Дружківка (вул. Машинобудівників, буд. 64) особі, що представляє суб’єкта звернення. Зробити це може хтось із рідних, уповноважена особа за довіреністю або соціальний працівник шляхом заповнення та підтвердженням особистим підписом заявки. До заявки також потрібно додати підтверджуючий документ про стан здоров’я встановленого зразка.
   Запрошуємо суб’єктів звернень, які не можуть самостійно відвідати ЦНАП скористатися даним сервісом.
   За детальною інформацією звертайтеся за телефонами (06267)5-32-67, +380958070765, до Центру (м. Дружківка, вул. Машинобудівників, буд. 64) або шляхом електронного звернення на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..
Ми працюємо для Вас!