ООН 14.02
  14 лютого Дружківку відвідала оціночна місія Програми із відновлення та розбудови миру, яка реалізується чотирма агентствами ООН (Програма розвитку ООН, ООН Жінки, Фонд народонаселення ООН і Продовольча та сільськогосподарська організація) у партнерстві з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Донецькою та Луганською обласними державними адміністраціями.
   У межах оцінки відбувся візит представників місії Європейського Союзу Евелін Віллер (громадянка Нідерландів) та Артема Мірошниченко (громадянин України) до Центру надання адміністративних послуг м.Дружківка, який було технічно підтримано (відремонтовано, оздоблено, забезпечено меблями, технікою, спеціалізованими тренінговими курсами) Програмою із відновлення та розбудови миру ПРООН, за кошти Європейського Союзу.
   Респондентами під час зустрічі виступили заступник міського голови Олег Поляков та начальник відділу Ганна Іваницька, які розповіли про роботу Центру. Членам делегації провели оглядову екскурсію по Центру, ознайомили з обсягом послуг, що надаються, чим вони були приємно вражені. Делегація відзначила високий рівень організації роботи з мешканцями міста. Також була проведена робоча зустріч з членами громадських організацій, які у рамках співпраці з ПРООН реалізовували у Дружківці проекти.