Вебинар16 травня 2019 року працівники відділу надання адміністративних послуг м. Дружківки прийняли участь у навчальному вебінарі, який був організований Головним територіальним управлінням юстиції у Донецькій області.
   Під час навчання були розглянуті особливості прийняття документів, що подаються для створення громадських організацій/формувань, при реєстрації змін до відомостей про них, вимоги щодо заповнення заяв для державної реєстрації, порядок передачі документів.
   Також був проведений аналіз помилок, які виникають під час прийняття документів
 
Новий сервіс «Мобільний адміністратор» для тих, хто
не може самостійно звернутися в ЦНАП
 

Продовжити

  
   14 лютого Дружківку відвідала оціночна місія Програми із відновлення та розбудови миру, яка реалізується чотирма агентствами ООН (Програма розвитку ООН, ООН Жінки, Фонд народонаселення ООН і Продовольча та сільськогосподарська організація) у партнерстві з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Донецькою та Луганською обласними державними адміністраціями.

Продовжити

 

  Завдяки Всеукраїнському благодійному фонду "Горєніє" 13-14 грудня 2018 року адміністратор відділу надання адміністративних послуг Виконавчого комітету Дружківської міської ради приймав участь у  навчальному визиті до міста Кривий Ріг Дніпропетровської області.

Продовжити

 

нагородження Наши відзнаки
За сумлінну плідну працю, професійну майстерність, високу працездатність, відповідальне ставлення до виконання службових обов’язків та з нагоди Дня Конституції України міський голова Гнатенко Валерій Сергійович нагородив Почесною грамотою виконавчого комітету Дружківської міської ради адміністратора відділу надання адміністративних послуг Болгову Ольгу Валеріївну.