Шановні мешканці міста, суб’єкти господарювання!
 
Звернувшись до адміністратора в Центрі надання адміністративних послуг м.Дружківка Ви має можливість отримати кваліфіковану інформаційну, консультативну та практичну допомогу в отримані послуги. Для отримання адміністративної послуги (консультація, подача документів, отримання готового документу) Вам необхідно  зареєструватися в електронній системі керування чергою.В терміналі електронної черги розміщено перелік адміністративних послуг, які надаються через адміністратора Центру.Після обрання необхідної послуги термінал видає талон з порядковим номером черги.При цьому Ви приблизно може оцінити час до свого виклику і комфортно провести цей час очікування, наприклад, заповнюючи бланки, переглядаючи інформаційні картки послуг або займаючись іншими справами. Ви позбуваєтесь необхідності відстоювати своє місце в черзі, міняючи атмосферу очікування.Система керування чергою сповістить Вас про просування черги через монітори, що розташовані  в секторах інформування та очікування Центру.На моніторі відобразиться повідомлення з номером талону електронної черги та номером робочого місця адміністратора, який Вас викликає.Для привернення уваги, повідомлення супроводжується звуковим сигналом.Після отримання повідомлення зі свої номером черги Вам необхідно пройти до робочого місця адміністратора, який Вас викликав.
 
Для подачі заяви потрібно мати при собі повний пакет документів. З переліком документів ви можете ознайомитися на офіційному сайті Центру, в інформаційному терміналі та інформаційних папках в Центрі.Інформаційний термінал забезпечить вільний доступ до офіційного порталу міської ради та сайту Центру.Наявність інформаційного терміналу дає можливість ознайомитись з нормативними актами, якими регламентується надання адміністративних послуг, їх інформаційними картками, бланками заяв та зразками їх заповнення.
 
У центрі може здійснюватися попередній запис суб'єктів звернення на прийом адміністратора на визначену дату та час. Попередній запис може здійснюватися шляхом особистого звернення до Центру або за телефоном (06267)5-32-67, +38-(095)-807-07-65.
У разі запізнення суб'єкта звернення на прийом за попереднім записом, більш ніж на 5 хвилин попередній запис анулюється. У цьому випадку сіб'єкт звернення може подати документ в загальному порядку або записатиися на певну дату та час вдруге.
 
Ми працюємо для Вас!