До уваги мешканців громади!
    Рішенням Дружківської міської ради було утворено пересувне віддалене робоче місце адміністратора Центру надання адміністративних послуг м. Дружківка (далі-Центр).
    Виїзне обслуговування громадян здійснюється з використанням сервісу «Мобільний адміністратор» на підставі звернення до Центру (особисто заявника або його представника) та поширюється на мешканців Дружківської міської територіальної громади, а саме які:
 - досягли 80-річного віку;
 - мають інвалідність 1 групи;
 - не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги, у тому числі перебувають на стаціонарному лікуванні у медичних закладах Дружківської міської територіальної громади та вихованців Дружківського дитячого будинку-інтернату, які обмежені у пересуванні.
    Надання адміністративних послуг з використанням сервісу «Мобільний ЦНАП» поширюється на мешканців віддалених від центру Дружківської міської територіальної громади населених пунктів які звернулись до Центру або до старости відповідного старостинського округу із заявою.
    Отримати консультацію можна за телефонами: (06267)5-32-67 та +38 (095)80-70-765 або за зверненням на електронну пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..
 
ДО ВІДОМА ГРОМАДЯН!
   Шановні відвідувачі, запрошуємо усіх бажаючих долучитися до масштабної інформаційної кампанії “Місяць цифрової грамотності”, який триватиме з 1 по 30 листопада 2021 року. Ініціатива реалізується в межах проекту Міністерства цифрової трансформації Дія.Цифрова освіта. Проект охоплює національний портал з розвитку цифрової грамотності Дія.Цифрова освіта з понад 65 безоплатними освітніми серіалами та тестами на цифрову грамотність, а також розгалужену мережу з 6000 партнерських офлайн-хабів цифрової освіти. Для навчання обрано інноваційний формат освітнього серіалу: замість уроку – серія, замість рівня – сезон. До проєкту запрошено як експертів-викладачів, так і українських селебріті, яких звично бачити в кадрі та які розважають, підтримують діалог, жартують, імпровізують.
   Пропонуємо ознайомитись з платформами «Дія. Цифрова освіта» за посиланням https://osvita.diia.gov.ua/ (для всього населення) та «Всеукраїнська Школа Онлайн» за посиланням https://lms.e-school.net.ua/ (для вчителів та школярів) з та зареєструватися на них.
   Усі освітні серіали є безкоштовними. Наприкінці курсу кожен має змогу пройти фінальний тест і отримати сертифікат, що підтверджує здобуті навички.
 
До відома громадян!
 
Шановні відвідувачі, для підвищення рівня задоволеності фізичних та юридичних осіб якістю адміністративних та інших публічних послуг, які надаються в центрах надання адміністративних послуг, 6 вересня 2021 року Міністерство цифрової трансформації України презентовано Платформу Дія Центрів, доступну за посиланням https://center.diia.gov.ua/.
Цей проект реалізований за підтримки ПРООН в Україні, в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) та проекту SURGe, The Support to Ukraine’s Reforms for Governance Project, що фінансується Урядом Канади.
Завдяки Платформі Дія Центрів кожен українець, який планує візит за адміністративною послугою, може сформувати маршрут до найближчого Центру надання адміністративних послуг, перевірити актуальний графік його роботи, а також оцінити якість обслуговування.

 

ДО ВІДОМА ГРОМАДЯН!

Щовівторка з 9:00 до 11:30 в Центрі надання адміністративних послуг м.Дружківка фахівці Дружківського міського центру зайнятості консультують відвідувачів з питань зайнятості.
Тематика консультацій різнобічна. Це – інформація про актуальні вакансії та стан місцевого ринку праці, роз’яснення законодавства про зайнятість та соціальні послуги із сприяння працевлаштуванню та можливість скористатися мобільними додатками, онлайн-сервісами Донецької обласної служби зайнятості.
Консультації отримують, як шукачі роботи, так і роботодавці.
   
    З 17.09.2021 року в Центрі надання адміністративних послуг м.Дружківка (далі – Центр) поновлено надання адміністративної послуги: «Обмін або видача у зв’язку з втратою (викраденням) посвідчення водія на право керування транспортними засобами».
    Звертаємо Вашу увагу, що прийом суб’єктів звернення здійснюється за попереднім записом на визначену дату та час за телефонами: +38(095)807-07-65, (06267)5-32-67 або за зверненням на електронну пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..
    Графік роботи Центру:
    - понеділок, вівторок, четвер з 09.00 до 16.00,
    - середа з 09.00 до 20.00,
    - п’ятниця, субота з 08.30 до 15.30, без перерви на обід.
    Вихідні: неділя, святкові та неробочі дні.
    Прийом суб’єктів звернення організовано з дотриманням протиепідемічних заходів щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби COVID-19, а саме: запроваджено санітарну обробку приміщення з 12.00 до 12.30, з 14.00 до 14.30 та щосереди з 16.00 до 16.30, та обов’язкове використання індивідуальних засобів захисту (масок).
 

Ми працюємо для Вас!

 
 
    З метою забезпечення на території Дружківської міської територіальної громади, належної організації та доступності надання адміністративних послуг, розширено перелік послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг м.Дружківка (далі ЦНАП), з 26.07.2021 року за отриманням послуги  «Надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів» Вам необхідно звертатися до ЦНАП за адресою: м.Дружківка вул. Машинобудівників будинок 64.
    Перелік документів, порядок та спосіб їх подання, умови чи підстави отримання цієї адміністративної послуги, строк надання послуги, акти законодавства, що регулюють порядок та умови надання послуги міститься в інформаційній картці, яка розміщується веб-сторінці ЦНАП за посиланням Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. в розділі «Сім’я.Діти»/ «Сім’я».
    Отримати консультацію та записатись на прийом можна за телефонами (06267)5-32-67 та +38 (095)80-70-765 .
Ми працюємо для Вас!